L Racing aj na Auto Show

Napriek pretrvávajúcej pandémii COVID-19 a bezpečnostným opatreniam vlády SR, pokračuje slovenský motoršport aj tento víkend. V kontrolovateľnom a zabezpečenom prostredí areálu okruhu Slovakia Ring sem prichádza tradičná Auto Show (20. a 21. novembra). Profesionálny automobilový tím L Racing nebude chýbať ani tu.


Exhibičná súťaž 11. Kesko Mobile Auto Show Slovakia Ring sa pôjde tradične na 30 až 40 km dlhej trati zloženej zo spleti obslužných komunikácií aj rýchlostnej dráhy autodrómu Slovakia Ring. Zmenou oproti minulým ročníkom bude pochopiteľne prísne kontrolované prostredie. Dnu sa nedostane nikto - bez antigénového, alebo PCR testu a samotný okruh dokonca zabezpečuje testovanie priamo na mieste.


Tím L Racing nebude chýbať ani tu. Ukážu sa Vladimír Vlha a Marian Kalina opäť za volantom Mitsubishi Lancer EVO IX. Ďalej sem prídu aj Robert Kováč na Nissane 350Z a Miloslav Majerčák s Jozefom Tischlerom na Volkswagene Polo Proto.


Ján Lipták, manažér tímu L Racing: "Auto Show na Slovakia Ringu je neodmysliteľnou súčasťou nášho kalendára. Sme radi, že sa napriek zložitej situácii podarilo usporiadateľom spraviť túto obľúbenú exhibičnú súťaž a pevne verím, že prebehne bez problémov. Ako vždy, najdôležitejšie zo všetkého je prísť domov zdravý. Nech si túto súťaž naše posádky predovšetkým užijú, skôr ako zazimujeme naše stroje. Napokon ešte uvidíme, čo a či sa do konca roka ešte podarí zorganizovať."