Kamiro Racing Team na Slovakia Ringu premiérovo s Mikim Čambalom

Do štartu predposledného podujatie slovenskej rally sezóny ostáva naozaj už iba niekoľko hodín. Medzi takmer osemdesiatkou štartujúcich sa predstaví aj Miki Čambal vo farbách Kamiro Racing Teamu.


Pre Mikiho Čambal, rovnako ako aj pre Kamiro Racing Team tohtoročná AUTO SHOW nebude nijakou novinkou. A predsa to bude pre oboch premiéra. V prípade Kamiro Racing Teamu to bude premiéra s novou súťažnou posádkou, ktorú tvorí dvojica Mojmír Čambal – Mikuláš Borovský, pre Mikiho Čambala zase prvé zvezenie s vozidlom s pohonom všetkých štyroch kolies.


„Som naozaj rád, že sa opäť môžem zúčastniť AUTO SHOW. Toto podujatie som už dvakrát absolvoval, jedenkrát so zadokolkou Mazdou a druhýkrát s predokolkou Peugeot 206. Teraz som dostal možnosť vyskúšať si vozidlo Mitsubishi Lancer EVO IX. K tejto dohode došlo v podstate vďaka Tomášovi „Srnkovi“ Ondrejovi, za čo by som sa mu rád poďakoval. Samozrejme vďaka patrí aj Kamiro Racing Teamu za možnosť reprezentovať ich farby. V prvom rade si chcem poriadne vyskúšať auto, čo znamená, že určite nepôjdem od začiatku úplne naplno. Na druhej strane zase svoju kožu lacno určite nepredám. Som rád aj tomu, koľko výborných jazdcov sa tohto roku na SLOVAKIA RINGU stretne. Myslím, že to bude perfektná súťaž,“ povedal Miki Čambal.


11. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2020 odštartuje v dňoch 20. -  21.11.2020 na SLOVAKIA RINGU.  Samozrejme vďaka pandemickým opatreniam sa bude podujatie konať bez prítomnosti divákov, všetci jazdci si však určite tieto dva dni nadmieru užijú.


Miro Majláth